NL Utrecht Utrecht Veilinghavenkade 105
Locatiedata Veilinghavenkade
In de 2007 gerealiseerde woonwijk Parkhaven, zeer fraai maisonnette appartement gedeeld over 3e en 4e etage met een eigen parkeerplaats in ondergelegen parkeerkelder. Het appartement heeft een prachtig weids uitzicht over de haven en is voorzien van een groot terras gunstig gelegen op het zuid westen (ondergaande zon) Parkhaven kenmerkt zich als een ruim opgezette wijk met een groene woonomgeving en een levendig karakter aan de historische haven. De haven vormt het hart van deze woonwijk en is voorzien van diverse faciliteiten. In de wijk zijn winkels, gezellige restaurantjes rondom de haven, scholen, kinderopvang en een supermarkt gevestigd. Tevens is Parkhaven gunstig gelegen ten opzichte van het Centraal Station Utrecht en de uitvalswegen. Dankzij de nieuwe Moreelsebrug (bij de Rabobank), is er een directe wandel- en fietsverbinding tussen de wijk en de binnenstad gecreëerd. Indeling: 3e etage: Entree, hal, toilet met fontein, meterkast, fraaie, lichte living met openslaande deuren naar het balkon die gelegen is op het zuiden, trapkast, keuken met groot keukenblad voorzien van inbouwapparatuur vaatwasser, oven, inductiekookplaat en afzuigkap. 4e etage: Overloop, 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en vaste wastafel. Entresol ruimte met veel licht inval. Bijzonderheden: - Bijdrage vve Nautilus € 193,54 per maand; - Bijdrage vve binnentuin Van Zijstweg/Fruitstraat € 22,50 per maand; - Eigen parkeerplaats in ondergelegen parkeerkelder; - Berging; - Verwarming en warm water d.m.v. stadsverwarming; - Goed onderhouden appartement; - Gemeenschappelijke binnentuin inclusief afsluiting 's avonds; - Oplevering in overleg;