NL Utrecht Utrecht Veilinghavenkade 109

Locatiedata Veilinghavenkade

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Veilinghavenkade 109

BIJZONDER LICHT, MODERN APPARTEMENT MET 4 KAMERS, BALKON MET PRACHTIG UITZICHT, BERGING EN PARKEERPLAATS IN POPULAIRE PARKHAVEN (CENTRUM-DICHTERSWIJK) Deze goed onderhouden woning is mooi afgewerkt met diverse praktische inbouwkasten, gietvloer op beide verdiepingen, glad gestuukte wanden, volledig geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing. De hoge raampartij met veel lichtinval en fraai uitzicht over de haven maken het appartement uniek en extra bijzonder om in te wonen en genieten. DE OMGEVING De Veilinghavenkade ligt in de populaire wijk Parkhaven met voornamelijk luxe appartementen. In de buurt zijn diverse winkels, supermarkten, restaurants met terrassen, scholen en kinderopvang gevestigd. Het Utrechtse stadscentrum en het centraal station zijn op korte afstand gelegen. Tevens goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen. Parkeren kan in de onderliggende parkeergarage en gratis op de openbare weg. INDELING & VOORZIENINGEN Begane grond: Entree, hal, toegang tot trappenhuis, lift en ondergelegen parkeerkelder met berging. De entree is gelegen aan de fraai aangelegde binnentuin, middels diverse toegangspoorten bereikbaar, welke ’s avonds worden afgesloten en zijn voorzien van een video-/belsysteem voor bezoekers. De berging en parkeerkelder zijn binnendoor bereikbaar. 3e verdieping: Hal, toilet, meterkast. Woonkamer met gietvloer en openslaande deuren naar het balkon op het zuidwesten met prachtig uitzicht op de haven met authentieke schepen. Moderne half open keuken aan de binnentuin zijde, voorzien van inbouwapparatuur, te weten elektrische kookplaat, afzuigkap, combi oven/magnetron, vaatwasser en losse koel-/vriescombinatie. 4e verdieping: Ruime overloop. Twee slaapkamers aan de binnentuin zijde. Moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafelmeubel, zwevend toilet en designradiator, inclusief vloerverwarming. Ruime open vide aan de havenzicht zijde, in gebruik als werkkamer met prachtig lichtinval en uitzicht. Ook deze verdieping is geheel voorzien van een gietvloer. KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN • Woonoppervlak ca.: 123 m2 • Aantal kamers: 4, waarvan 1 open kamer (vide) • Bouwjaar ca.: 2009 • Verwarming en warm water middels centrale voorziening en stadsverwarming • Elektra bestaat uit 8 groepen en aardlekschakelaar • Privé parkeerplaats in afgesloten parkeerkelder • Eeuwigdurend afgekochte erfpacht • Actieve VVE, servicekosten appartementen Nautilus €198,38 per maand en VVE bi

Type
Maisonnette (appartem
Aantal kamers
4
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, TV kabel en lift
Verwarming
Stadsverwarming
Garage
Parkeerkelder en parkeerplaats
Verwarming
Stadsverwarming
Pand:
0344100000021369

Open streetview [new]:

Download de app in de stores
    Belgium.

    Italy

    The Netherlands