NL Utrecht Utrecht Veilinghavenkade 155

Locatiedata Veilinghavenkade

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Veilinghavenkade 155

"In de zomer is het echt genieten op het zonnige balkon met prachtig uitzicht op de historische haven. Het is voor ons het beste terras van Utrecht, alleen zonder bediening. Als je toch niet wilt koken loop je naar beneden waar je keuze uit verschillende restaurantjes hebt. In de winter geniet je van de gezellige sfeer door de mooie verlichting op de woonboten en het statenjacht dat dan in de haven ligt. Door het unieke uitzicht over de historische haven en de rustige ligging vergeet je bijna dat je in hartje Utrecht woont." In de nabije toekomst vormt een nieuwe fiets-/loopbrug een nog directere verbinding tussen Parkhaven/Dichterswijk en de oude binnenstad. Indeling appartement: De ingang van dit gelijkvloerse appartement bevindt zich aan de zijde van de binnentuin. Dit appartement heeft een eigen, ruime entree die volop ruimte biedt voor garderobekasten en evt een fiets. Via een luie trap is er opgang naar de woning. Op de overloop bevindt zich de intercom, toiletruimte met fontein en een ruim washok met opstelling wasmachine en droger; de volledig betegelde badkamer is voorzien van een dubbele wastafel in meubel, designradiator en douchecabine. Slaapkamer 1 ligt in de hoek van het appartement en heeft ook een raam aan de zijkant van het appartement. De grote slaapkamer heeft voldoende ruimte voor 2 grote kasten en een tweepersoonsbed. De tweede slaapkamer ligt ernaast aan de achterzijde. Deze kamer heeft twee draai/kiep ramen en een vaste kast. Het uitzicht hier is erg mooi door het vele groen van de binnentuin. Lichte woonkamer met open keuken en zonnig balkon gelegen op het zuidwesten. De open keuken heeft een lichte kleurstelling en is voorzien van o.a.: - composiet aanrechtblad - boven- en onderkasten - enkele rvs spoelbak - magnetron - koelkast - vaatwasser - oven - inductie kookplaat (4 pitten) Het is een is prettig, licht appartement vanwege de hoekligging. Verrassend grote ramen aan de zijkant van het appartement en de hele achterzijde is voorzien van raampartijen. Het uitzicht is magnifiek; de view over de haven met een diversiteit van boten, horeca gelegenheden en levendigheid. Bij het appartement hoort nog een externe berging en een parkeerplek in de onderbouw/parkeergarage. Ook de Veilinghavenkade is nog onbetaald parkeren zone. Enkele afmetingen (ca. maten): woonkamer: 7.45 m. x 6.94 m. balkon: 2.18 m. x 4.19 m. badkamer: 2.64 m. x 1.89 m. slaapkamer: 4.96 m. x 3.61 m. slaapkamer: 4.96 m. x 3.26 m

Type
Portiekflat (appartem
Aantal kamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
5
Voorzieningen
Mechanische ventilatie en buitenzonwering
Verwarming
Stadsverwarming
Ligging
1e woonlaag
Tuin
Zonneterras
Garage
Parkeerkelder
Verwarming
Stadsverwarming
Schuur
Inpandig
Bedrijfsruimte
1876953
Pand:
0344100000021369

Open streetview [new]:

Download de app in de stores
    Belgium.

    Italy

    The Netherlands