NL Utrecht Utrecht Veilinghavenkade 83
Locatiedata Veilinghavenkade
Veilinghavenkade 83 + P te Utrecht Een royaal 3-kamer appartement aan de haven in de nieuwste stadswijk, de parel van Utrecht: “Parkhaven”. Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping en heeft een zonnig balkon op het zuid westen, met een prachtig uitzicht over de oude Veilinghaven met historische authentieke woonschepen, de oude kraan, de Zandtrechters en de Jongeriusvilla. Er is een fraaie gezamenlijke binnentuin die ’s avonds wordt afgesloten. Onder het appartementengebouw bevinden zich de parkeerplaats en berging direct naast de toegangsdeur naar de lift. In de appartementencomplexen op de begane grond zijn diverse gezellige restaurantjes, het Centraal Station en de oude binnenstad zijn op loopafstand. Indeling: 2de verdieping: Ruime hal, meterkast, toiletruimte, ruime en lichte woonkamer met toegang tot het balkon die gelegen is op het zuid westen en prachtig zicht heeft op de haven, moderne open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur; vaatwasser, inductiekookplaat, combi oven en een RVS afzuigkap. Voorts een berging met de aansluiting voor de wasmachine en droger, 2 slaapkamers en een badkamer met douche, ligbad, wastafel en een designradiator. Het appartement is voorzien van een prachtige lamel parketvloer. Afmetingen: Woonkamer: ± 8.21 x 4.80 m Keuken: ± 4.60 x 2.78 m Slaapkamer 1: ± 4.85 x 2.92 m Slaapkamer 2: ± 3.00 x 2.92 m Balkon: ± 2.20 x 4.22 m Bijzonderheden: - Prachtige lichtinval met riant uitzicht; - De servicekosten bedragen € 162,-- per maand, de bijdrage aan de VVE binnentuin € 20,-- per maand; - Verwarming en warm water door middel van c.v.-stadsverwarming; - Appartement is geheel geïsoleerd; - Het appartementencomplex heeft een afgesloten entree, toegang via een videofooninstallatie; - Erfpachtcanon is eeuwigdurend afgekocht; - Oplevering in overleg.