NL Utrecht Utrecht Veilinghavenkade 89

Locatiedata Veilinghavenkade

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Veilinghavenkade 89

Exclusief en uniek wonen in een ruim en luxe hoekappartement dat voorzien is van een groot en zonnig balkon met vrij uitzicht over de Veilinghaven, gelegen nabij het centrum! Het appartement maakt deel uit van een in 2007 opgeleverd nieuwbouwcomplex dat aan de voorkant uitkijkt over het water van de Veilinghaven en aan de achterkant is aangelegd rondom een parkachtig, groen binnengebied. Dus aan de voorkant historische schepen en kleinschalige pleziervaart met in de verte de recent volledig gerestaureerde Villa Jongerius. En aan de achterkant een fraai ontworpen binnentuin, die ’s avonds automatisch wordt afgesloten en dan alleen nog toegankelijk is voor bewoners. Qua architectuur ligt het ontwerp van het complex in het verlengde van de jaren ‘30 stijl van de achtergelegen Dichterswijk. In de buurt vindt u diverse winkels en gezellige restau-rants. Ligging is bovendien nabij uitvalswegen, centrum en centraal station. Het appartement ligt op de 2e verdieping, is gelijkvloers en beschikt over een ruime berg-ruimte en parkeerplaats in de ondergelegen, niet openbaar toegankelijke parkeerkelder. Kortom uniek, sfeervol en uiterst comfortabel wonen op een toplocatie! In de nabije toekomst (2013) vormt een nieuwe fiets-/loopbrug bovendien een nog directere verbinding tussen Parkhaven/Dichterswijk en de oude binnenstad. Te mooi om waar te zijn? Bijna! Bel snel, deze woning is zeker een bezichtiging waard! _______________________________________________________________________________________ Indeling: Gelegen op de 2e verdieping: Entree, ruime hal, toilet met fontein, moderne, riante badkamer voorzien van een ligbad, wastafel, separate douche en aansluitend de wasruimte/berging. Riante woonkamer voorzien van openslaande deuren naar een groot, zonnig balkon (op het zuiden). Appartement is voorts voorzien van een duidelijk van de woonkamer onderscheiden (open) keukengedeelte. De eigentijdse keuken is voorzien van inbouwapparatuur: koelkast, vrieskast, keramische kookplaat, combimagnetron en afzuigkap. Ruime slaapkamer aan de voorzijde en een slaap-/werkkamer gelegen aan de zijkant van het appartement. _______________________________________________________________________________________ Bijzonderheden: • Bouwjaar 2006 • Woonoppervlak circa 87 m2 (exclusief bergruimte en balkon) • Uitstekend onderhouden • Volledig voorzien van dubbele beglazing • Gelijkvloers • Glad gestuukte wanden • Verwarming en warm water middels stadsverwarming • Elektra met 8 gro

Type
Galerijflat
Aantal kamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Elektra
Verwarming
Stadsverwarming
Verwarming
Stadsverwarming
Schuur
Inpandig
Pand:
0344100000021369

Open streetview [new]:

Download de app in de stores
    Belgium.

    Italy

    The Netherlands