NL Utrecht Utrecht Veilingstraat 57

Locatiedata Veilingstraat

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Veilingstraat 57

In het moderne Parkhaven (&quot;Dichterswijk&quot;) gelegen fraai 3 kamerappartement met zonnig balkon. Het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats en berging in de afgesloten parkeergarage. <br/><br/>Het in 2008 opgeleverde appartementencomplex “Crescendo” maakt deel uit van drie appartementenblokken gelegen rondom een kleinschalig groen binnengebied met eengezinswoningen. Het binnengebied wordt ‘s avonds automatisch afgesloten en is dan alleen nog toegankelijk voor bewoners. <br/><br/>De omgeving: Wonen, leven, genieten is de slogan van de nieuwe wijk Parkhaven. Dit voormalige bedrijventerrein is volledig getransformeerd naar een hoogwaardige stadswoonwijk op slechts vijf minuten van het centrum en centraal station. Naast een prachtige haven, die het hart vormt van de wijk zijn er diverse appartementencomplexen en woningen met daartussen veel groen gebouwd. <br/><br/>Dit, op de derde verdieping gelegen 3-kamer appartement kent een zeer verzorgde afwerking. Het appartement beschikt over een royale woonkamer, half open keuken in lichte kleurstelling voorzien van inbouwapparatuur, nette badkamer, separaat toilet, praktische was/bergruimte, 2 goede slaapkamers en een zonnig balkon waar je een heel groot deel van de dag kunt genieten van de zon.<br/><br/>Indeling:<br/><br/>Centrale hal met intercomsysteem. Via de lift of de trap naar de 3e verdieping. <br/><br/>Ruime hal met garderobe, meterkast, ruime bergkast met opstelling wasmachine en droger. Slaap/werkkamer gelegen naast de entree van het appartement, toilet met fonteintje, inpandige badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel. Lichte woonkamer (9.09 x 3.68 ged. 2.31) half open keuken met royaal werkblad en inbouwapparatuur, te weten: afzuigkap, keramische kookplaat, vaatwasmachine, koelkast, vriezer en combi-oven. Ouderslaapkamer met openslaande deuren naar het balkon. <br/><br/>Het appartement is geheel voorzien van een mooie eiken houten vloer, alle wanden zijn voorzien van stucwerk.<br/><br/>Bijzonderheden:<br/>- Fraai appartement van 76 m2 <br/>- Volledig voorzien van dubbele beglazing, vloer-, muur- en dakisolatie<br/>- Intercom met videofoon<br/>- Liftinstallatie<br/>- De servicekosten bedragen € 139,-- per maand en € 20,= per maand voor tuinonderhoud<br/>- Verwarming door middel van c.v.-stadsverwarming<br/>- Het appartement is gelegen op erfpachtsgrond, de canon is voor eeuwigduren afgekocht (AV 1989)

Type
Galerijflat (appartem
Aantal kamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
4
Voorzieningen
Lift en mechanische ventilatie
Verwarming
Stadsverwarming
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Verwarming
Stadsverwarming
Pand:
0344100000021369

Open streetview [new]:

Download de app in de stores
    Belgium.

    Italy

    The Netherlands