NL Utrecht Utrecht Veilingstraat 89

Locatiedata Veilingstraat

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Veilingstraat 89

Comfortabel luxe 3 kamer appartement op de bovenste verdieping met balkon op het Zuiden en afgesloten priv&#233; parkeerplaats en berging, gelegen in het moderne Parkhaven (Dichterswijk). <br/><br/>De omgeving: Wonen, leven, genieten is de slogan van de nieuwe wijk Parkhaven. Dit voormalige bedrijventerrein is volledig getransformeerd naar een hoogwaardige stadswoonwijk op slechts vijf minuten van het centrum en centraal station. Naast een prachtige historische haven, die het hart vormt van de wijk zijn er diverse appartementencomplexen en woningen met daartussen veel groen gebouwd. Het binnengebied wordt ‘s avonds automatisch afgesloten en is dan alleen nog toegankelijk voor bewoners. Met diverse gezellige restaurants en terrassen waar je de hele dag tot in de avonduren van de zon kan genieten. De binnenstad wordt in de toekomst nog beter bereikbaar door de fiets- en voetgangersbrug tussen de Croeselaan en het Moreelsepark. <br/>____________________________________________________________________________________<br/><br/>Indeling:<br/><br/>Begane grond:<br/>Nette centrale hal met intercomsysteem, lift en trappenhuis.<br/><br/>Vierde verdieping:<br/>Ruime hal met garderobe, meterkast, ruime bergkast waar ruimte is voor een wasmachine en droger. <br/>Lichte woonkamer met toegang naar balkon op het Zuiden en open keuken voorzien van inbouwapparatuur, zoals 4 pits kookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasmachine, koelkast en vriezer. <br/>Zeer ruime slaapkamer aan voorzijde. <br/>Moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafel en designradiator.<br/>Separaat toilet met fonteintje. <br/>Tweede slaapkamer aan achterzijde.<br/>Het appartement is geheel voorzien van een mooie laminaatvloer. <br/>In de afgesloten parkeergarage bevindt zich de berging en de eigen parkeerplaats.<br/>____________________________________________________________________________________<br/><br/>Bijzonderheden:<br/><br/>• Royaal appartement van ca. 67 m2<br/>• Intercom met videofoon<br/>• Parkeerplaats en berging in de onderliggende afgesloten parkeergarage<br/>• De servicekosten bedragen € 120,-- per maand<br/>• Verwarming door middel van c.v.-stadsverwarming<br/>• Het appartement is gelegen op erfpachtsgrond, de canon is voor onbepaalde tijd afgekocht<br/>• Oplevering in overleg

Type
Galerijflat (appartem
Aantal kamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
4
Voorzieningen
Lift en mechanische ventilatie
Verwarming
Stadsverwarming
Ligging
Open ligging, vrij uitzicht, in woonwijk en aan rustige weg
Verwarming
Stadsverwarming
Pand:
0344100000021369

Open streetview [new]:

Download de app in de stores
    Belgium.

    Italy

    The Netherlands