NL Zuid-Holland 's-Gravenhage Asterstraat 142
Locatiedata Asterstraat
Sfeervol goed onderhouden ruim en licht top appartement met een zonnig balkon (ZW) over de gehele breedte van de woning waar het heerlijk toeven is uit ’t werk met een drankje en een hapje. De woning is gelegen in gewilde Bloemenbuurt met voldoende winkels in de nabijheid en op fietsafstand van strand en duinen.Omschrijving:Via open portiek naar 1e etage; entree met ruimte voor de fietsen; trap naar 2e etage; overloop met daklicht; toegang naar heerlijk ruime woonkeuken 450x420 v.v. inbouwapparatuur met afzuigkap, kookplaat en oven; doorgebroken woonkamer 1060x330; voorzijslaapkamer 380x300; Tussenliggende smaakvol ingerichte vernieuwde badkamer 270x200 met daklicht, ligbad, wastafel, toilet en opstelplaats voor de wasmachine;BOUWKUNDIG ONDERHOUDS RAPPORT AANWEZIGBijzonderheden:Kadastraal bekend: gemeente Den Haag, sectie AN nummer 5460 A3 uitmakende het 1/6 aandeel in de gemeenschap Asterstraat 138 t/m 148; Erfpachtovereenkomst eeuwigdurend heruitgegeven waarbij de canon is vastgesteld op ? 104,64 per half jaar;Bouwjaar 1924;; Voorzijde v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas; CV-combiketel; Elektra: 5 groepen met ALS; Woonoppervlakte ca. 80 m ;Kandidaat-koper is in de gelegenheid de woning voor het sluiten van de overeenkomst te laten keuren door een bouwkundige. Deze brochure is met de meeste zorg samengesteld met gegevens die o.a door de eigenaar/bewoner zijn verstrekt. Maten zijn indicatief. Er wordt geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor eventueel onjuist