<   NL Zuid-Holland 's-Gravenhage Asterstraat 90

Locatiedata Asterstraat

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Asterstraat 90

SMAAKVOL EN ZORGVULDIG GERENOVEERD 4-KAMER TOP/HOEKAPPARTEMENT IN DE BLOEMENBUURT. Deze 2e etage woning ligt op de hoek van de Irisstraat en de Asterstraat in een rustige woonstraat, maar met alle noodzakelijke voorzieningen op loopafstand. Het appartement bevat een mooie lichte woonkamer, drie slaapkamers, modern sanitair en keuken. CV. Zonnig balkon. Verlaagde plafonds met inbouwverlichting. Radiatoren met ombouw. Dak, buitenwanden en vloeren geisoleerd. Algemene info: - Onderhoud binnen en buiten goed - Electra 6 groepen plus 2x ALS - Leidingen van koper - CV-combi Vaillant ca. 1995 ingebouwd in gangkast - Houten kozijnen met enkel glas - VvE aktief, bijdrage € 45 per maand - Erfpacht eeuwigdurend vastgesteld, huidige canon ca. € 240 per jaar Indeling: Voordeur op de eerste etage van een open portiek. Hal met ruime berg- en meterkast. Trap naar de 2e etage. Ruime overloop met daklicht en toegang tot alle overige vertrekken. De woonkamer (ca. 8,7x3,25) is gelegen aan de zij- en achterkant en heeft daardoor veel lichtinval. Onderdeel van de woonkamer is een speels aangebouwde serre. Aan de voorzijde bevinden zich twee slaapkamers van 14 en 12m2. De derde slaapkamer meet 7m2 en ligt aan de achterzijde met toegang tot het balkon. De zeer fraaie, geheel betegelde badkamer bevat een douchehoek, een badkamermeubel, een afgescheiden hoek voor wasmachine/wasdroger en een handdoekradiator. Afzonderlijke betegelde toiletruimte met hangend toilet en fonteintje. Keuken

Type
Bovenwoning
Aantal kamers
4
Pand:
0518100000325347

Open streetview [new]:

Download de app in de stores
    Belgium.

    Italy

    The Netherlands