<   NL Zuid-Holland Berkel en Rodenrijs Astersingel 3   >

Locatiedata Astersingel

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Astersingel 3

Prijsverloop

Bekijke alle prijzen van deze postcode 2651PH in de Immonfo app.

Kadasterdata

status
Verblijfsobject in gebruik
Bouwjaar
1998
gebruiksdoel
woonfunctie
Oppervlakte
253
Postcode
2651PH

Dit huis straalt echt Woongeluk uit! Deze villa steekt met ‘kop en schouders’ boven alles uit! Wat een ligging, groot, comfort, luxe! Allemaal woorden die passen bij deze vrijstaande woning. Laten we beginnen met een aantal bijzonderheden van deze villa: 1. Vrijstaand wonen op een royaal perceel van 715 m2 aan het water 2. Baden in weelde, heerlijk verwarmd buiten zwembad 3. Grote multifunctionele ruimte: Kantoor aan huis behoort tot de mogelijkheden 4. 5 slaapkamers 5. 2 badkamers 6. Inpandige garage 7. Oplevering zomer 2018 8. Van harte welkom! Via een eigen brug betreedt u het royale perceel; het eerste wat direct opvalt is de ruimte om het huis; uw eigen rotonde voor de deur! Omschrijving Royale entree met toegang tot een prachtige kantoorruimte; om het hoofd koel te houden is er airconditioning aanwezig. Vanuit kantoor middels openslaande deuren naar de achtertuin. Vanuit de hal toegang tot de eerste slaapkamer, ook met openslaande deuren naar de tuin, heerlijk wat een ruimte. En wat een luxe om vanuit de slaapkamer zo je eigen badkamer in te stappen. De ruimte is volledig betegeld en voorzien van een ligbad, aparte douchecabine en een wastafel. Daarnaast is er ook nog een bijkeuken aanwezig. Tot slot op deze verdieping een geweldige inpandige garage met ruimte voor tenminste 2 auto’s; heel fijn is dat de roldeuren elektrisch worden bediend. Eerste verdieping Op deze verdieping treft u, naast de royale overloop met toilet en toegang tot het grote dakterras, aan de voorzijde de keuken. Wat een geweldige ruimte is dit met prachtige raampartijen. De keuken is van 2015 en hier zijn ze niets vergeten, 5 pits gaskookplaat, afzuigkap, 2 vaatwassers, ovens, Quooker, combi-stoomoven en het geheel is afgewerkt met een kunststoffen blad. Aan de achterzijde van de woning de uitgebouwde woonkamer. Deze is voorzien van een neutrale laminaatvloer en beschikt over openslaande deuren naar de tuin aan het water. Hier is begin 2018 onder andere nieuwe beschoeiing, een grote steiger en een zonnig terras aangelegd. Tweede verdieping Wat een ruimte op deze etage. Op deze verdieping 4 ruime slaapkamers en een badkamer. Deze is volledig betegeld en voorzien van een douchecabine, extra toilet en een wastafel. De kamers zijn voorzien van een laminaatvloer. Tot slot treft u op deze verdieping een bergkast met opstelling van de cv-combiketel (2006). Bijzonderheden PS: Eigen huis nog niet verkocht? Geen probleem; bij deze woning is Dubb

Type
Villa, vrijstaande wo
Aantal kamers
7
Aantal badkamers
0
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, TV kabel, zwembad, airconditioning
Verwarming
Cv-ketel
Garage
Inpandig en parkeerplaats
Verwarming
Cv-ketel
Pand:
1621100000028261

Locatiedata

Wijk:Zuidpolder
Buurt:Parc Rodenrijs
Bevolkingsichtheid:1099 kaart
Vrouwen:655
Mannen:665
Gemiddeld huishouden:2.90
Niet Westers:3% kaart
Marokkanen:0% kaart
Antillianen:0% kaart
Surinamers:1% kaart
Turken:0% kaart
Westers:7%

Criminaliteit

Totaal:
Zeer laag
Inbraak woning:Laag (2) kaart
Geweldsmisdrijven:Zeer laag (0) kaart
Vernielingen:Zeer laag (2) kaart
Fietsendiefstal:Zeer laag (1)
Diefstal overige vervoersmiddelen:Laag (2)
Zakkenrollerij straatroof beroving:Zeer laag (0)
Vernieling auto:Zeer laag (1)
vernieling Overige:Zeer laag (1)
Mishandeling:Zeer laag (0)
Diefstal Overig:Zeer laag (0)

Overige demografie

woningen koop:72%
woningen huur:28%
inkomen:Gemiddeld (28.700) kaart
uitkeringen:10 kaart
AO uitkeringen:40
WW uitkeringen:20

Afstand tot voorziening

Gastouderopvang
Baars Louis Paul Boonstraat 59, 2652 KC Berkel en Rodenrijs op 2821825 meter
Buitenschoolse opvang
De Tuin Van Berkel, Bso Anthuriumsingel 150, 2651 NZ Berkel en Rodenrijs op 5749953 meter
Gastouderopvang
Hordijk Burghoorn Mosroos 4, 2651 XD Berkel en Rodenrijs op 3899118 meter
Gastouderopvang
Horst Koegelwieckplantsoen 65, 2651 NL Berkel en Rodenrijs op 3584909 meter
Kinderdagverblijf
Inkipinky Chrysantenhof 20, 2651 XK Berkel en Rodenrijs op 7526555 meter
Gastouderopvang
Kruize Griendstraat 71, 2651 NN Berkel en Rodenrijs op 18635534 meter
Gastouderopvang
Kruize Astersingel 84, 2651 PK Berkel en Rodenrijs op 9938089 meter
Gastouderopvang
Lamers Waddenweg 118, 2651 ND Berkel en Rodenrijs op 13627598 meter
Gastouderopvang
Langhout-Urbanus Sperwerhof 12, 2651 WD Berkel en Rodenrijs op 15563760 meter
Buitenschoolse opvang
Prokino Kwakelbinkie Chrysantenhof 20a, 2651 XK Berkel en Rodenrijs op 7526555 meter
Gastouderopvang
Rodenburg Wilsonerf 10, 2662 KA Bergschenhoek op 4411654 meter
Basisonderwijs
De Kwakel Chrysantenhof 20, 2651 XK Berkel en rodenrijs op 7964784 meter
Basisonderwijs
Prins Willem Alexanderschool Chrysantenhof 18, 2651 XK Berkel en rodenrijs op 19071915 meter
RET - 174 - Station Noord - Station Delft / Bushalte
Berkel En Rodenrijs, Stationssingel op 10268425 meter
RET - B10 - Rotterdam Centraal-Pijnacker-Rotterdam Centraal / Bushalte
Berkel En Rodenrijs, Stationssingel op 17698199 meter
Car-sharing system /
Greenwheels Hyacinthlaan 103 op 14945658 meter

Open streetview [new]:

2651PH
3

Download de app in de stores
    Belgium.

    Italy

    The Netherlands